: 09123057936

درباره آتادُر

مجموعه آتادُر با بهره گیری از نیروی جوان و متخصص با تکیه بر سال ها حضور فعال در صنف تولید کننده های درب اتوماتیک و کرکره های برقی به برندی نام آشنا برای فعالین این حوزه مبدل گردیده است. کیفیت بالای خدمات ارائه شده از سوی تیم های فروش، فنی و پشتیبانی آتادُر تجربه ی خریدی آسوده را در ذهن مشتریان آتادُر رقم زده است. زیرا که رضایت مشتری به عنوان اصلی مهم برای مدیران مجموعه ما است.

ما در آتادُر معتقد هستیم اگر چه اولین شرکت ارائه دهنده خدمات در این حوزه نیستیم ولی باید این فرض را بر خود واجب بدانیم که همیشه بهترین باشیم. از همین رو همواره در تمامی این سال ها تلاش کرده ایم تا در گذر زمان و با کسب تجربیات گوناگون و به کارگیری نوین ترین ابزارهای روز دنیا در تهیه محصولات هر روز را بهتر از روز گذشته در ارائه خدمات به مشتریان مان رقم بزنیم.

خدمات مجموعه آتادُر شامل تولید انواع درب های اتوماتیک از قبیل درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک آسانسور، درب اتوماتیک پارکینگ، کرکره های برقی پارکینگی و  کرکره برقی مغازه با استفاده از بهترین متریال های موجود در بازار است. علاوه بر خدمات ذکر شده آتادُر خدمات پخش عمده لوازم جانبی مورد استفاده در صنعت درب اتوماتیک وکرکره برقی را نیز در کنار محصولات اصلی به همکاران و مشتریان گرامی ارائه می دهد.